Начальник Ужгородської РВА привітав поліцейських з професійним святом.

З нагоди святкування Дня Національної поліції України начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець привітав керівництво та особовий склад відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв, які віддали свої життя за світле майбутнє українського народу, за вільну і незалежну Україну.

Очільник району подякував правоохоронцям за зразкову службу, сумлінне виконання обов’язків, вагомий внесок у забезпечення законності, правопорядку та відзначив грамотами за особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення законності і правопорядку та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України кращих працівників.

„З першого дня повномасштабного вторгнення рашистів на нашу землю ви не лише виконували свої щоденні службові обов’язки, а стали на захист нашої держави, свого народу.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, невичерпних сил, стабільності та професійних успіхів. Дякую за мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку. Разом до Пермоги!”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

До вітальних слів також приєднались голови територіальних громад Ужгородського району.

Остання зміна сторінки: 04-07-2022 15:50