Начальник Ужгородської районної військової адміністрації Юрій Гузинець взяв участь у засіданні шістнадцятої сесії VIII скликання районної ради.

Відповідно до порядку денного, депутати розглянули 14 питань та прийняли відповідні рішення.

Зокрема, розглянуто питання щодо затвердження районного бюджету на 2023 рік та ряд інших важливих питань.

Юрій Гузинець у своєму виступі наголосив, що сподівається на плідну співпрацю з депутатським корпусом районної ради задля вирішення поставлених пріоритетних завдань - Перемоги у жорстокій війні над окупантом та розвиток територіальних громад.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток Ужгородського району та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, начальник районної військової адміністрації відзначив депутатів районної ради.

Остання зміна сторінки: 21-12-2022 11:57