![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62c457deaf2b0372888838.jpg?itok=6x2Vy98t)
Чи не щодня закарпатські рятувальники приборкують вогонь у природних екосистемах. На жаль, пожежі здебільшого виникають через високу температуру повітря або людську необережність чи недбалість.
Щоб не допустити масових загорянь, у регіоні заборонили в’їжджати у ліси. Йдеться про авто та іншу самохідну техніку, окрім транзитних шляхів.
Таке рішення сьогодні прийняла Рада оборони області.
Звертаємо Вашу увагу!
Відповідно до Постанови КМУ від 21.03.2007 р. №507 рішення Ради є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.
Остання зміна сторінки: 06-07-2022 08:56