На Закарпатті видобуватимуть сіль для всієї країни

На території Буштинської громади Тячівського району стартували роботи в межах інвестиційної угоди з ТОВ «КАТІОН ІНВЕСТ».

Йдеться про кейс, котрий дозволить розробляти Буштинське соляне родовище та добувати до 150 тисяч тонн солі на місяць методом підземного вилуговування через бурові свердловини з поверхні землі.

«На жаль, через бойові дії на Донеччині зупинилося держпідприємство "Артемсіль", яке забезпечувало 100% потреби країни, – зазначив керівник ОВА. – Саме тому для виконання окремих завдань щодо покриття продовольчої безпеки країни Закарпаття включилося в цю складну, але надважливу роботу».

Першу сіль добудуть уже через 6 місяців. Родовище зможе забезпечити 100% потреби України у технічній солі, яку постачатимуть для утримання доріг у зимовий період.

«Ми надали інвестору максимально сприятливі умови, котрі дозволять підприємству швидше розвиватися.», – резюмував голова Закарпатської ОВА.

Остання зміна сторінки: 12-08-2022 16:28