НА ЗАКАРПАТТІ ПРОДОВЖУЮТЬ ВІДНОВЛЮВАТИ МЕРЕЖУ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

Ужгородщина, Хустщина, Тячівщина, Рахівщина – в області триває відновлення мережі доріг місцевого значення.

Перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький розповів, що підрядна організація розпочала ремонт покриття в межах автошляху С 070501 Іршава – Лоза. Фрезування старого покриття та влаштування вирівнювального шару асфальтобетону зараз проводять у с. Лоза Іршавської ТГ.

За словами Мирослава Білецького, в Ужгородському районі дорожники відновлюють обхід села Глибоке. Торік вдалося відновили частину дороги місцевого значення С 071229 Об’їзд с. Глибоке, цьогоріч планують ліквідувати ямковість на решті ділянки.

У межах експлуатаційного утримання відремонтували частину автошляху в с. Нересниця в межах автомобільної дороги С 071117 Нересниця – Тарасівка. Також завершився ямковий ремонт автошляху О 070904 Рахів – Богдан – Луги, зокрема і в межах Богданської територіальної громади.

«Наступним етапом стане ремонт покриття окремими картами ще на кількох ділянках цієї дороги», – прокоментував перший заступник голоси Закарпатської ОВА.

Остання зміна сторінки: 12-10-2023 11:25