На території Ужгородського району започатковано розміщення наліпки «Ми вакциновані від COVID-19» працівниками поліції

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ЮНІСЕФ у межах загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 розробило серію наліпок «Ми вакциновані від COVID-19».

На території Ужгородського району започатковано, що при здійсненні перевіркок суб’єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, заклади громадського харчування, ринки, заклади культури й освіти, перевізників на предмет дотримання карантинних обмежень, співробітники поліції у ході перевірки COVID-документів, якщо у закладах 100% вакцинованих від коронавірусу працівників розміщують наліпки «Ми вакциновані від COVID-19».

Наліпки “Ми вакциновані” створені з метою інформування населення та привернення уваги до важливості вакцинації від COVID-19.

Шукайте наліпки «Ми вакциновані від COVID-19» у місцях, які часто відвідуєте. Щеплені працівники – це і ваш захист від коронавірусу.

Остання зміна сторінки: 27-01-2022 16:56