На території Ужгородського району проходив триденний „Вишкіл практичного пластування”

Цими вихідними на території Ужгородського району проходив триденний „Вишкіл практичного пластування”, організатори заходу – МО „Пласт – національна скаутська організація України” в місті Ужгород. Долучився до вишколу начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець.

В рамках „Вишкілу практичного пластування” понад 100 учасників, з Волинської, Донецької, Івано-Франківської, Львівської, Київської та Закарпатської областей, мали змогу перевірити себе на витривалість, виживаючи три дні в умовах мінімальних ресурсів та дикої природи. Під час вишколу учасники прослухали інструктажі, в яких дізналися теоретичні та практичні аспекти основ виживання: як здобувати воду, як розвести вогонь, як знайти їжу, де і як збудувати собі укриття, що потрібно робити при непередбачуваних обставинах та як надати першу домедичну допомогу собі та своїм друзям.

Під час заходу Радіон Кіштулинець відзначив подякою за активну волонтерську та благодійну позицію, вагомий особистий внесок у виховання патріотичних та свідомих громадян на засадах християнства й поваги до сімейних цінностей голову Станичної пластової старшини станиці Ужгород  Національної скаутської організації „Пласт” Іштвана Удута.

Довідково. Пласт — українська скаутська організація, неполітична та позаконфесійна, метою якої є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.

Пласт в Україні об’єднує близько 10 тисяч членів різного віку і таким чином є найбільшою скаутською організацією у країні. Протягом року проводить понад 100 виховних таборів різної спеціалізації: спортивні, морські, з повітроплавання, мистецькі, лижні, альпіністичні, археологічні, кінні, екологічні тощо.

На місцевому рівні осередки Пласту постійно реалізують безліч акцій соціально-культурного та виховного спрямування. Окрім України, Пласт офіційно існує у восьми країнах світу: Австралії, Аргентині, Великобританії, Канаді, Німеччині, Польщі, Словаччині та США.

Остання зміна сторінки: 27-06-2022 13:51