На ринках посилюють протиепідемічні заходи

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів засідання круглого столу з директорами ринків району щодо організації посилення протиепідемічних заходів.

У зв’язку з зростанням  кількості хворих на COVID-19  та з метою недопущення поширення інфекції голова райдержадміністрації наголосив присутнім про необхідність дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів із торгівлі на ринках на період карантину. Особливу увагу звернути на дотримання масочного режиму, соціальної дистанції та визначених заходів дезинфекції. Будуть проводитись рейдові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог стосовно функціонування в умовах адаптивного карантину. У разі виявлення порушень буде розглядатись  питання про їх закриття.

Ужгородському РУ ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області та  Ужгородському  районному відділенню  поліції дано доручення посилити контроль за дотриманням на ринках району встановлених карантинних обмежень.

Остання зміна сторінки: 18-06-2020 17:54