"Ми щодня працюємо над тим, аби внутрішньо переміщені особи мали все необхідне", - Радіон Кіштулинець

Ужгородська районна військова адміністрація щоденно працює над тим, аби українці , які були вимушені покинути власні квартири, будинки в районі окупації чи проведення бойових дій, жили в максимально комфортних умовах та були забезпечені всім необхідним.

Начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА разом з народним депутатом України Михайлом Лабою відвідали Середнянську та Оноківську територіальні громади та передали для внутрішньо переміщених осіб продуктові набори. В кожному наборі – найнеобхідніше: крупи, м’ясні та макаронні вироби, олія, цукор, чай, а також засоби гігієни та інше. Загалом протягом квітня на території Ужгородського району на потреби ВПО було передано близько 1200 таких наборів.

Реалізація подібної акції стала можливою завдяки благодійній організації „Закарпатський обласний благодійний фонд дітей сиріт та інвалідів „Співчуття”.

«На щастя, в нашій області нині не ведуться бойові дії. Але це не означає, що ми залишаємося осторонь. Ми щодня працюємо над тим, аби внутрішньо переміщені особи мали все необхідне. Сім днів на тиждень робимо свою справу: підтримуємо, допомагаємо, стаємо опорою, наполегливо працюємо заради людей та держави. Ужгородщина прийняла десятки тисяч переселенців з різних областей і всі вони мають почувати себе захищеними і знати, що можуть на нас розраховувати», - зазначив Радіон Кіштулинець.

Щодня спільними зусиллями ми робимо все, аби стати на день ближче до перемоги. Отож, не зупиняймося!

Остання зміна сторінки: 12-05-2022 14:22