Можливість створення додаткових місць для розселення евакуйованих осіб з місць проведення бойових дій обговорили у РВА

З перших днів повномасштабного російського вторгнення на територію України громади Ужгородського району почали розміщувати в комунальних закладах значну кількість евакуйованих осіб з місць проведення бойових дій порівняно з іншими районами області.

„Впродовж березня – квітня 2022 року в комунальних закладах громад району проживало понад 8 тис. внутрішньо переміщених осіб (найбільше в Ужгородській, Перечинській та Чопській міських громадах). На сьогодні в комунальних закладах громад Ужгородського району проживають 3988 осіб, кількість вільних місць – 610”, - проінформувала заступник керівника апарату районної військової адміністрації Маріанна Біган.

Отже, у ході жвавого обговорення даного питання начальник Ужгородської РВА порекомендував головам територіальних громад Ужгородського району вжити необхідних заходів щодо створення додаткових місць для внутрішньо переміщених осіб, щоб мати своєрідний «резерв» в разі виникнення раптової незапланованої ситуації з розселенням евакуйованих осіб.

Остання зміна сторінки: 11-07-2022 09:30