Мобільні рейдові групи щодо дотримання вимог карантину працюють щодня

Мобільні рейдові групи, які складаються з поліцейських, представників Держпродспоживслужби та інших уповноважених осіб, не припиняють свою діяльність в районі та посилено контролюють дотримання вимог карантину.

Мета таких заходів – недопущення поширення коронавірусної хвороби серед населення Ужгородщини, захворюваність якою поширюється на території країни та запобігти району перейти в «помаранчеву» та «червону» карантинні зони.

"Ми продовжуємо роботу спільних рейдових груп щодо перевірки закладів громадського харчування, торговельних центрів та магазинів. Закликаємо усіх громадян, перевізників, суб’єктів господарювання використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватись соціальної дистанції та інших протиепідемічних заходів", – зазначив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі, заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації Віталій Дупин.

Остання зміна сторінки: 20-10-2021 10:37