Мобільні рейдові групи продовжують проводити заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції

У зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 мобільні рейдові групи продовжують проводити заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції.

„Мобільні групи перевіряють суб’єкти господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, громадський транспорт, заклади громадського харчування (кафе, бари, їдальні, закусочні тощо), ринки. Відтак, впродовж вихідних на території Ужгородського району працювало 6 мобільних рейдових груп. Під час заходів було перевірено 137 суб’єктів господарювання, 42 громадських місця та 28 релігійних організацій. Відносно порушників складено 14 адмінпротоколів (на суб’єкти господарювання) за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП та винесено 59 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП ( за перебування фізичних осіб без засобів індивідуального захисту у громадських будинках, спорудах чи громадському транспорт)”, - зазначив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі, заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин.

Крім того, рейдові групи моніторингових обстежень продовжують проводити активну просвітницьку роботу як серед персоналу закладів так і серед населення щодо дотримання основних протиепідемічних заходів з метою запобігання стрімкого поширення COVID-19 на території району.

Остання зміна сторінки: 01-11-2021 14:25