МОБІЛЬНІ ГРУПИ В ДІЇ: РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРОК

Під щоденним контролем керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі заступника голови Ужгородської райдержадміністрації Віталія Дупина здійснюються перевірки і контроль мобільними рейдовими групами осіб, які перебувають на самоізоляції, суб’єктів господарювання, громадських місць, релігійних установ.

За жовтень мобільними групами перевірено:

- 1113 осіб, що підлягають самоізоляції;

- 1320 суб’єктів господарювання;

- 594 громадські місця;

- 164 релігійні організації;

- складено 150 адмінпротоколів (на суб’єкти господарювання) за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП

- винесено 881 постанова за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП ( за перебування фізичних осіб без засобів індивідуального захисту у громадських будинках, спорудах чи громадському транспорт)

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі з спеціальними групами продовжує роботу з контролю за дотриманням режиму самоізоляції хворими на COVID-19 та перевірку за дотриманням карантинних обмежень суб’єктами господарювання.

Остання зміна сторінки: 02-11-2021 17:11