Мобільні групи в дії: результати карантинних перевірок

Під щоденним контролем заступника голови Ужгородської райдержадміністрації, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі Дупина Віталія здійснюються щоденні перевірки і контроль мобільними робочими групами осіб, які перебувають на самоізоляції, суб’єктів господарювання, громадських місць, релігійних установ.

До складу спеціальних груп увійшли представники поліції, керівники робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації територіальних громад, старости громад, сімейні лікарі, епідеміологи та представники держспоживслужби.

З 08.03.21 по 31.03.21 мобільними групами перевірено:

- 2261 осіба, що підлягає самоізоляції;

- 1374 суб’єкти господарювання;

- 312 громадських місць;

- 48 релігійних організацій;

- виявлено 573 правопорушення, за якими складено адміністративні матеріали (постанова за ч.2 ст.44-3 КУпАП, протоколів за ч.1 ст 44-3 КУпАП, протоколів про інші порушення, пов’язані з карантином).

В період з 04.03.2021 по 31.03.2021 працювало 72 мобільні групи, які перевірили:

- 256 населених пунктів (з повторними);

- 2261 осіб, що підлягають самоізоляції (з повторними).

Кількість виявлених порушень – 16, вжиті такі заходи реагування, як попередження.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі з спеціальними групами продовжує роботу з контролю за дотриманням режиму самоізоляції хворими на COVID-19 та перевірку за дотриманням карантинних обмежень суб’єктами господарювання.

Остання зміна сторінки: 01-04-2021 16:15