Міжвідомча нарада щодо створення та функціонування індустріальних парків на Закарпатті

13 липня, відбулася міжвідомча нарада щодо створення та функціонування індустріальних парків на Закарпатті за участі начальника Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, заступника начальника Закарпатської ОВА Василя Іванчо, народних депутатів України, а також представників засновників, керуючих компаній та учасників індустріальних парків регіону.

На зустрічі обговорили розвиток індустріальних парків, релоковані підприємства та нові підприємства, що будуть створюватись і зможуть обрати для себе вигідні умови старту або розширення бізнесу на території Закарпаття. На сьогоднішній день на Закарпатті зареєстровано 2 індустріальні парки - „Соломоново” та „Мараморош”.

У межах зустрічі також обговорили законопроєкти № 5688 та № 5689, які передбачають:

• звільнення від податку на прибуток на 10 років за умови реінвестування тієї частини прибутку, яка звільнена від оподаткування;

• звільнення від імпортного ПДВ та мита на обладнання для виробництва без права відчуження цього обладнання впродовж 5 років;

• право органів місцевого самоврядування надавати пільги по окремих місцевих податках (податок на нерухоме майно, плата за землю, земельний податок).

Метою створення індустріальних парків є, зокрема, формування механізмів ефективного задоволення попиту інвесторів на майданчики, що підготовлені до розміщення об’єктів інноваційної галузі, промисловості, логістики та супутнього сервісу.

Остання зміна сторінки: 14-07-2022 10:15