Медичний гуманітарний вантаж передали до медичних закладів району.

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець передав медичний гуманітарний вантаж до медичних закладів району.

Перев'язувальний матеріал, маски, халати та засоби медичного призначення, які будуть використані в лікуванні хворих завдяки обласному благодійному фонду „Дім милосердя”, сьогодні, отримали КНП ”Ужгородський районний центр первинно медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради", КНП «Великоберезнянський центр первинно медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» та  КНП "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради.

„Щиро дякую всім волонтерам, міжнародним партнерам та благодійникам за надану допомогу. Кожен гуманітарний вантаж, який приїжджає в наш район, є важливим та цінним, щоб належно надавати необхідну допомогу всім, хто її потребує. Дякую за підтримку! Разом до Перемоги”, - Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 19-07-2022 16:39