Контроль за дотриманням карантинних вимог в Ужгородському районі продовжується

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в Ужгородському районі здійснюються перевірки і контроль мобільними рейдовими групами осіб, які перебувають на самоізоляції, суб’єктів господарювання, громадських місць, релігійних установ.

Контроль за дотриманням карантинних вимог проводиться щоденно, у тому числі і у вихідні.

З 01 по 12 листопада мобільними групами перевірено:

- 929 осіб, що підлягають самоізоляції;

- 663 суб’єкти господарювання;

- 261 громадське місце;

- 61 релігійну організацію;

- складено 61 адмінпротокол (на суб’єкти господарювання) за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП

- винесено 426 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП ( за перебування фізичних осіб без засобів індивідуального захисту у громадських будинках, спорудах чи громадському транспорт)

Мобільні групи продовжують проводити роз’яснювальні роботи серед працюючих суб'єктів господарювання щодо правил дотримання карантину та виконання протиепідемічних заходів.

«Наше головне завдання – вкотре нагадати жителям району про неухильне дотримання карантинних обмежень, які передусім спрямовані на їхню ж безпеку. Наше здоров’я – в наших руках. Бережіть себе та своїх близьких - дотримуйтеся протиепідемічних заходів», – підкреслив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі, заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин.

Остання зміна сторінки: 12-11-2021 15:15