Конкурс малюнків вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей Ужгородщини

До Міжнародного дня захисту дітей Ужгородським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  було організовано   конкурс дитячих малюнків серед  вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, що функціонують на території Ужгородського району.  Тема  конкурсу малюнків  -  “Дім, в якому добре всім”.

Не порушуючи умов карантину учасникам конкурсу було необхідно передати  на папері довільною технікою та матеріалами те, як вони уявляють будинок, який здатний надати відчуття безпеки, захищеності та  бути комфортним для всіх його мешканців. У малюнку  дітям  було необхідно  відобразити найфантастичніші  або ж навпаки  власні реальні ідеї і мрії про такий будинок. Роботи  для  участі у цьогорічному конкурсі учасники надсилали он-лайн за допомогою електронної пошти та соціальних мереж, у цьому їм допомагали батьки-вихователі та прийомні батьки.

Переможців конкурсу малюнків "Дім, в якому добре всім» було визначено у двох  вікових категоріях: 6-11 років та 12-17 років. Отож, за результатами конкурсу:

• серед учасників 6-11 років:
    І місце – Рус Петро (11 років);
    ІІ місце -  Баранюк Марина (9 років);
    ІІІ місце – Баранюк Василь (11 років)
  • серед учасників 12-17 років:
    І місце – Кіс Василь (17 років);
    ІІ місце – Лизанець Михайло (16 років);
    ІІІ місце –  Керч Мирослава (13 років).

Також, роботи  деяких учасників відзначено спеціальними нагородами: «За креативне мислення  та фантазію» - роботу Антосяка Дмитра, за «Творчий підхід та архітектурне різноманіття» -   малюнки Баранюка Миколи та Баранюка Юрія, за «Оригінальність»  відзначено роботу наймолодшого учасника конкурсу -  Баранюка Олександра.
Переможці і учасники  отримають грамоти та оригінальні подарунки для творчості.

Остання зміна сторінки: 02-06-2020 10:38