Комунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті спільно з представниками ЮНІСЕФ продовжує свою роботу в громадах Закарпатської області

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району, Віталій Дупин-заступник голови Ужгородської РДА у складі комунікативної групи щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті спільно з представниками ЮНІСЕФ продовжує свою роботу в громадах Закарпатської області.

За ініціативи голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити фахівці побували у Вишківській і Драгівській територіальних громадах Хустського району та обговорили питання щодо активізації вакцинальної кампанії COVID-19 та з поліомієліту, адже показники щеплень тут залишаються низькими.

«Співпраця з керівництвом територіальних громад, обмін досвідом та успішними практиками щодо пришвидшення темпів імунізації допоможе охопити вакцинацією якомога більше краян», – зазначив заступник голови Ужгородської РДА Віталій Дупин.

«Сучасний світ кидає чимало викликів, але найстрашніші – ті, що стосуються здоров’я та життя людей. Боротися з коронавірусом і спалахами поліомієліту маємо разом. Та на жаль, не всі усвідомлюють необхідність вакцинації», – зауважив Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.

Саме широка інформаційна робота з громадами, лідерами суспільних думок, духовенством, підприємцями дозволить наголосити краянам на важливості й доступності захисту від небезпечних захворювань.

Консультантка з комунікацій ЮНІСЕФ Україна Світлана Кісільова наголосила, що через коронавірус знизилися показники проведення планових щеплень, зокрема й проти поліомієліту, а цього допускати не можна адже це захворювання викликає невиліковний параліч та є смертельно небезпечним для дітей.

В інформаційно-роз’яснювальній роботі з населенням також узяли участь регіональна координаторка з кампанії з імунізації від поліомієліту Олена Верстюк-Шарапа та регіональний комунікаційний координатор у проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у місті Ужгород Віталій Завадяк.

Остання зміна сторінки: 20-01-2022 08:46