Комплектування технікою Збройні Сили України відповідно до мобілізаційних планів обговорили в Ужгородській районній військовій адміністрації

З метою виконання завдань спрямованих на захист держави в частині комплектування технікою Збройні Сили України та відповідно до визначених законодавчих актів, в Ужгородській районній військовій адміністрації відбулась нарада з питань поставки транспортних та інших матеріально-технічних засобів Збройним силам України відповідно до мобілізаційних планів.

Так, відповідно до статті 7 Положення про військово-транспортний обов’язок Постанови КМУ від 28.12.2000 № 1921 (із змінами), в особливий період  військово-транспортний обов’язок виконується шляхом передачі підприємствами, установами та організаціями, а також громадянами транспортних засобів і техніки для задоволення потреб військових формувань відповідно до визначених завдань.

За дорученням начальника Ужгородської районної військової адміністрації нараду провів заступник начальника Ужгородської РВА Віталій Дупин за участю начальника Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігоря Тищука, голів громад, осіб відповідальних за мобілізаційну і оборонну роботу територіальних громад Ужгородського району, а також перевізників та представники перевізників пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району

Так, під час засідання присутні обговорили хід виконання заходів з питань поставки транспортних засобів до військових частин, основні проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Остання зміна сторінки: 23-05-2022 16:32