Колектив Ужгородської районної військової адміністрації долучився до написання 22-го Радіодиктанту національної єдності!

Цьогорічний Радіодиктант — це перш за все акція єднання українців по всьому світу. Сьогодні це особливо важливо, адже наш народ бореться не лише за збереження території країни, а й за збереження української ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури та мови, це можливість показати всьому світу нашу згуртованість та єдність.

Текст диктанту „Твій дім” читала народна артистка, Герой України Ада Роговцева, авторка тексту – українська письменниця і режисерка Ірина Цілик, яка влучно підкреслила, що дім, у широкому змісті – Україна „місце сили і пам’яті роду”. Ми всі віримо і точно знаємо, що наш Дім вистоїть!

Отож, віримо в ПЕРЕМОГУ і бажаємо якнайшвидшого повернення до рідних домівок, тим, кого їх позбавили!

Остання зміна сторінки: 09-11-2022 16:19