Ключові аспекти реалізації ветеранської політики обговорили на зустрічі з представниками ТГ Ужгородщини

Наша війна триває, майбутню Перемогу виборюють найкращі сини нашої країни.

Проте, вже зараз ми повинні думати, як інтегрувати в суспільство тих, хто ціною власного життя стояв на захисті Батьківщини.

Про втілення нового етапу ветеранської політики, що передбачає застосування комплексного підходу та концентрації на потребах захисників, говорили під час робочої зустрічі з представниками територіальних громад району.

У заході взяли участь Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА, заступник начальника Ужгородської РВА Віталій Дупин-заступник голови Ужгородської РДА, керівництво департаменту соціального захисту населення обласної військової адміністрації, Обласного центру соціальних служб, військовослужбовці та інші.

Кожен ветеран має знати, куди можна звернутись та отримати якісну та комплексну допомогу, тому критично важливим є організація роботи в місцевих органах влади, до яких найперше звертаються захисники для вирішення проблемних питань.

Важливим етапом забезпечення реалізації прав та інтересів наших Героїв є впровадження роботи помічників ветерана у громадах, де будуть створені сервісні офіси у справах ветеранів. Їхніми основними завданнями стануть – координація у межах повноважень виконання державних, регіональних та місцевих програм підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей.

В межах наради також відбулася презентація «Регіональної програми соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023-2024 роки».

Поряд з тим, обговорили питання, які пов'язані з труднощами адаптації військових, які повернулися додому, доступ до якісних психосоціальних послуг і за потреби до кваліфікованої психологічної підтримки в подоланні наслідків травматичних подій, шляхи адаптації військових та інші.

Сьогодні ми повинні продемонструвати дієву підтримку ветеранів, які зробили величезний внесок у майбутню Перемогу.

Остання зміна сторінки: 06-10-2023 11:18