Керівник Ужгородського району Радіон Кіштулинець відвідав гала – концерт арт - проєкту „Зіркове майбутнє срібної землі”

23 вересня, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець відвідав гала – концерт арт - проєкту „Зіркове майбутнє срібної землі”, який відбувся в будинку культури міста Перечин.

Очільник краю привітав Наталію Петій-Потапчук - керівницю Закарпатського заслуженого академічного народного хору з відкриттям серії гала - концертів, які відбудуться на Закарпатті і подякував Закарпатському народному хору за неоціненний внесок у розвиток та збереження нашої культури, побажав наснаги й нових творчих звершень.

Арт-проект «Зіркове майбутнє Срібної Землі» започаткований Заслуженим академічним Закарпатським народним хором   покликаний на підтримку музично обдарованих дітей Закарпаття. У його рамках пройде серія концертів у містах Закарпаття. Півсотні обдарованих дітей з різних куточків Закарпаття, що пройшли відбір виступатимуть на одній сцені з професійними артистами. Реалізувати ідею вдалося завдяки гранту Українського Культурного Фонду. У такий спосіб Закарпатський хор став своєрідною студією для молоді, де можуть навчатися, розвиватися і популяризувати народне мистецтво.

Остання зміна сторінки: 24-09-2021 09:26