Керівництво Ужгородського району продовжує спілкування з громадами щодо активізації вакцинальної кампанії

Про вакцинацію мешканців району, зокрема освітян, говорили під час виїзної наради в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації  Христини Мацко та керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району, заступника голови райдердадміністрації Віталія Дупина  з головами Ставненської, Костринської, Великоберезнянської, Дубриницько-Малоберезнянської, Перечинської та Тур'є-Реметівської територіальних громад, керівниками центрів первинної медико-санітарної допомоги, директорами шкіл, їх заступниками та головами батьківських рад навчальних закладів цих громад.

Керівництво району відзначили роботу вакцинальної кампанії, однак наголосили на важливості нарощення темпів проведення щеплення серед освітян в громадах та покращення ситуації у забезпеченні процесу вакцинації на місцях, адже відсоток вакцинації низький.

"Закликаємо освітян бути відповідальними за своє здоров’я та здоров’я школярів та просимо вакцинуватися, щоб діти навчалися у безпечних умовах", – наголосив заступник голови.

На сьогодні Ужгородський район забезпечений вакцинами у повному обсязі, створені центри вакцинації, пункти щеплень, працюють виїзні мобільні бригади, щоб процес імунізації відбувався ефективно.

"Ми всі спільно відповідальні за процес вакцинації, наше життя в наших руках", - зауважила в. о. голови Христина Мацко.

За результатами нарад, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, були надані відповідні доручення щодо продовження роботи з вакцинації населення проти COVID-19.

Остання зміна сторінки: 18-08-2021 09:38