Керівництво області відвідало об’єкт малої приватизації на Березнянщині

Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка з робочою поїздкою побував на Березнянщині.

Разом із заступницею начальника-начальницею управління забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях Наталією Кастровою керівництво області відвідало об’єкт нерухомості, котрий виставлять на аукціон у межах малої приватизації в регіоні.

«В управлінні Фонду державного майна України на території області перебуває 10 захисних споруд цивільного захисту. Сьогодні ми відвідали один із таких об’єктів – адмінбудівлю в смт Великий Березний, щоб особисто оглянути лот», – повідомив заступник голови облдержадміністрації.

Будівля, яка підлягає приватизації разом з допоміжними об’єктами, перебуває в державній власності та на підставі Свідоцтва про право власності – на балансі Головного управління статистики у Закарпатській області.

«Це державні активи. Мета приватизації – знайти нових власників, котрі можуть модернізувати їх, відкрити власну справу чи просто ефективно використовувати. Головне завдання – використовувати державне майно в області з максимальною користю для громад та всього Закарпаття», –  підкреслив Іштван Петрушка.

Захід відбувся з метою проведення інформаційної кампанії шляхом залучення широкого кола бізнес-середовища в регіоні та інформування підприємств регіону про можливість ініціювання приватизації державного майна.

Онлайн-аукціон з продажу об’єкта малої приватизації державної власності пройде 31 серпня 2021 року.

Мала приватизація відбувається через електронну систему ProZorro.Продажі.

Більше інформації про лот тут.

Остання зміна сторінки: 04-08-2021 16:47