Капітальний ремонт автошляху обласного значення „Сюрте – Паладь Комарівці – Державний кордон зі Словаччиною”

У воєнний час в країні важко переоцінити важливість автомобільних шляхів. На сьогодні вони виконують одну з ключових функцій у життєзабезпеченні країни, оскільки через військову агресію порти закриті, а авіасполучення відсутнє.

Тож, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  разом із заступником голови Сюртівської територіальної громади Палмою Сюч оглянули хід капітального ремонту автошляху обласного значення „Сюрте – Паладь Комарівці – Державний кордон зі Словаччиною”.

Всі роботи виконувалися за рахунок коштів місцевого бюджету Сюртівської селищної ради основним джерелом наповнення якого є податки місцевих жителів, підприємців, освітян та військовослужбовців.

„Дороги, їх стан, є мабуть однією із найобговореніших тем на рівні держави, регіону, органу місцевого самоврядування, адже дороги це не тільки зручність, комфортність але й безпека для учасників дорожнього руху. Сьогодні намагаємось зосередити увагу і на цьому напрямку”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 21-10-2022 11:01