Іспанія передала Ужгороду два автомобілі швидкої допомоги

Два ужгородські заклади охорони здоров’я отримали санітарні автомобілі швидкої медичної допомоги. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

«Для паліативних та важкохворих пацієнтів транспортний засіб отримала Ужгородська міська поліклініка й міський перинатальний центр, аби оперативно надавати медичну допомогу новонародженим і породіллям.

Їх як гуманітарну допомогу на склад заводу ПрАТ "Єврокар" надіслав в Україну благодійний фонд "Fundaciὀn del Real Club de Polo de Barcelona"», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, заклади охорони здоров’я вже отримали нові авто і на них медики здійснили перші виїзди до пацієнтів. Окрім того, волонтери також надіслали медикаменти і медичні засоби.

Остання зміна сторінки: 18-05-2022 15:20