Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту голови Ужгородської районної державної адміністрації

21 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт голови Ужгородської районної державної адміністрації Дворського Вячеслава Миколайовича за 2019 рік.

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2019 році.

Регламент заходу:

10.00-10.30 – публічний звіт голови райдержадміністрації про результати роботи Ужгородської райдержадміністрації за 2019 рік.

10.30-11.00 – обговорення, запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок,  некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації, голів виконавчих комітетів селищної та сільських рад, керівників підприємств, установ і організацій району.

Місце проведення: м. Ужгород, вул. Загорська 10, зал засідань районної ради.

Контактна особа з питань проведення заходу: керівник апарату райдержадміністрації Боднарюк Руслана Юріївна.

(тел.61-69-19, email: uzh-rda@carpathia.gov.ua).

Остання зміна сторінки: 11-02-2020 11:01