Інформація щодо ситуації із захворюванням на менінгококову інфекцію в районі

Сьогодні на засіданні протиепідемічної комісії райдержадміністрації розглянуто питання стану захворюваності на менінгококову інфекцію серед дитячого населення сіл Коритняни, Часлівці.

На сьогоднішній день з підозрою на захворювання  менінгоковою інфекцією в обласну клінічну інфекційну лікарню госпіталізовано 10 дітей.  Пацієнти отримують повний спектр всієї необхідної медичної допомоги.

В населених пунктах та організованих колективах здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, розроблено та введено в дію оперативний план-заходів по локалізації та недопущенню розповсюдження захворювання менінгококової інфекції в Ужгородському районі.

Наразі ситуація по захворюваності на менінгококову інфекцію в районі залишається контрольованою.

Завтра в Коритнянській ЗОШ відбудеться зустріч керівництва району з батьківським колективом щодо роз’яснення ситуації та вжиття заходів щодо недопущення росту захворювань на менінгококову інфекцію серед дітей.

Остання зміна сторінки: 11-03-2020 19:57