Христина Мацко привітала новопризначеного голову Ужгородської РДА

15 вересня, Президент України Володимир Зеленський видав розпорядження про призначення голови Ужгородської районної державної адміністрації. Ним став Радіон Володимирович Кіштулинець.

Сьогодні в сесійній залі Ужгородської районної ради, перед початком шостої (позачергової) сесії районної ради VIII скликання Христина Мацко – перший заступник голови райдержадміністрації привітала нового очільника району та побажала йому  натхнення, успіхів на новій посаді та виваженості у вирішенні завдань розвитку економіки та соціальної сфери району. До привітань також приєднався голова районної ради Юрій Фрінцко.

В свою чергу, новопризначений голова райдержадміністрації, у своєму виступі наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району спільно з органами місцевого самоврядування та громадськістю району.

Довідково:

Радіон Кіштулинець народився 12 грудня 1986 р. у м. Ужгород.

Здобув освіту в Міжрегіональній Академії управління персоналом (спеціальність «Правознавство», 2004 р.), ДВНЗ «УжНУ» (спеціальність «Правознавство», 2009 р.) та Карпатському університеті ім. А. Волошина (спеціальність «Фінанси і кредит», 2014 р.).

Трудову діяльність розпочав в органах місцевого самоврядування, працював юрисконсультом, юристом та на різних посадах у структурі Держземагентства у Закарпатській області, а згодом – відділу державного кадастру у Мукачівському районі Закарпатської області. Займався підприємницькою діяльністю.

Остання зміна сторінки: 22-09-2021 14:16