![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_8009.jpg?itok=ck9Y4YwF)
Для недопущення зриву термінів введення в експлуатацію об’єкту будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Кам’яниця, вирішення проблемних питань щодо виконання будівельних робіт на вищезазначеному об’єкті, голова райдержадміністрації та начальник районного відділу капітального будівництва виїхали на місце та особисто поспілкувався з робітниками підрядної організації. У ході розмови було виявлено, що підрядна організація розраховується з працівниками за виконані роботи із затримкою, що може призвести до порушення строків виконання робіт.
Питання щодо завершення будівництва амбулаторії триматиметься на постійному контролі особисто головою райдержадміністрації.
Остання зміна сторінки: 03-06-2020 17:22