Гуманітарна допомога, яку протягом тижня передав начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець

В умовах воєнного стану, коли Збройні сили України рішуче стримують ворожу орду а тисячі людей втратили свої домівки і приїжджають до нас біженцями, кожна підтримка є важливою.

Тож, протягом тижня начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  в черговий раз передав гуманітарну допомогу, для тим хто її потребує.

Відтак, у Середнянській територіальній громаді Ужгородського району було передано продуктові набори для ВПО.

Холмківській, Чопській та Баранинської територіальним громадам для потреб тимчасово внутрішньо-переміщених осіб було передано побутову техніку, та продуктові набори.

А також, для потреб малозабезпечених жителів Перечинської, Дубриницько-Малоберезнянської, Тур’є-Реметівської територіальних громад було передано продуктові набори.

Щиро вдячні обласному благодійному фонду «Дім милосердя», Закарпатській обласній організації Товариство Червоного Хреста України, благодійній організації „Закарпатський обласний благодійний фонд дітей та інвалідів „Співчуття” за вагомий внесок у справу допомоги потребуючим людям, за турботу і участь. У цей час дуже цінна взаємодопомога і підтримка.

Разом ми обов’язково переможемо.

Вже перемагаємо!

Слава Україні!