Головою райдержадміністрації проведено засідання колегії

У райдержадміністрації відбулося засідання колегії, яке провів Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА, за участю членів колегії та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний колегії було винесено наступні питання: про підсумки виконання районного бюджету за 2021 рік, про стан використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, залучених у 2021-2022 роках для реалізації проектів на території громад Ужгородського району.

На виконання вимог статті 28 Бюджетного кодексу України, начальник фінансового управління райдержадміністрації – Бегені Іванна Сергіївна публічно представила інформацію про виконання районного бюджету Ужгородського району за 2021 рік. За результатами обговорення інформацію про виконання бюджету взяли до відома.

Також, заслуховувалося питання про стан використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, залучених у 2021-2022 роках для реалізації проектів на території громад Ужгородського району. Начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, інфраструктури та екології райдержадміністрації Хайнас Роман Михайлович поінформував присутніх про реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери, які реалізовувалися у 2021 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, про проекти, які реалізовувалися рамках програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році за кошти державного фонду регіонального розвитку на території Ужгородського району та про проекти, які реалізовуватимуться на території району у 2022 році.

За підсумками колегії були прийняті відповідні рішення.

Остання зміна сторінки: 23-02-2022 13:43