Голова Ужородської РДА відвідав амбулаторію, що постраждала від негоди

29 червня через складні погодні умови у с.Концово вітром пошкоджено покрівлю будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини площею близько 80 кв.м.

У зв’язку з цим, сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, перший заступник голови Христина Мацко та начальник Ужгородського МРВ УДСНС у Закарпатській області Віталій Ільницький виїхали на місце події, оглянули наслідки негоди та провели  аналіз щодо нанесених збитків. Окрім покрівлі, яка найбільше постраждала, затоплено вбиральню, кабінет реєстратури та пошкоджено паркет. Наразі обраховується сума завданих збитків.

Слід відмітити, що на місці події ефективно спрацювали рятувальники аварійно-рятувального загону під керівництвом Віталія Ільницького, які з вчорашнього дня залучені для ліквідації негоди.

Остання зміна сторінки: 30-06-2020 16:12