Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець зустрівся з головою Ужгородської міської ради Богданом Андрієвим та представниками Ужгородського районного управління поліції, щоб додатково узгодити та скоординувати посилення спільних перевірок дотримання в місті карантинних норм під час новорічно-різдвяних свят.

В Закарпатській області продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

У «жовтій» зоні проведення масових заходів дозволено лише за наявності в усіх учасників (організаторів, співробітників та відвідувачів) сертифіката про вакцинацію або негативного результату тестування на COVID-19 чи документа про одужання, крім осіб, які не досягли 18 років.

«Дуже важливо під час святкування забезпечити збереження найбільшої цінності, яка є сьогодні, – це життя та здоров’я наших жителів», - зазначив Радіон Кіштулинець.

Напередодні новорічних свят нагадуємо, яких правил мають дотримуватися відвідувачі і організатори масових заходів у період карантину: носіть маски, дотримуйтесь дистанції та карантинних обмежень. Крім того, що це може убезпечити від хвороби вас і ваших близьких, дотримання вимог протидії поширенню COVID-19 ще й буде активно перевірятися, чималі штрафи за їх порушення доведеться сплачувати і працівникам/власникам закладів, і їхнім відвідувачам.

Остання зміна сторінки: 30-12-2021 10:23