Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець взяв участь у хрещенському купанні

Сьогодні, жителі Ужгородщини та всієї України відзнають свято Водохреща (Йордан). Це третє найбільше й завершальне свято різдвяно – новорічного циклу. З ним пов’язують хрещення на Йордані Ісуса Христа. У церквах святять воду, в прорубах – лід.

В місті Ужгород на річці Уж біля Ботанічної набережної єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій (Руднік) провів чин великого освячення води після чого всі бажаючі змогли  зануриться в крижану воду.

Святкування Хрещення Господнього також відбулося і в селі Невицьке Оноківської територіальної громади  на березі річки Уж. Взяв участь у хрещенському купанні і голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом народним депутатом України команди президента Михайлом Лабою та Дмитром Богданом помічником народного депутата України Миколи Тищенка.

Для для жителів громади та гостей на березі було встановлено намет для обігріву та всіх бажаючих частували трав’яним чаєм. З метою створення безпечних та зручних умов для населення, на набережній були встановлені намети для перевдягання, забезпечено чергування працівників районного сектору ГУ ДСНС України у Закарпатській області, співробітників поліції та медичних працівників.

Остання зміна сторінки: 20-01-2022 08:46