Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець взяв участь у робочій зустрічі

Сьогодні, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець взяв участь у робочій зустрічі щодо підписання меморандуму співпраці з GIZ Україна в Ужгородській міській раді.

Задля поглибленої співпраці у сфері місцевого економічного розвитку, пріоритетним напрямком якої є туристичний бізнес та крафтове виробництво, Німецька федеральна компанія GIZ за допомогою конкурсу грантів для системної підтримки малих і середніх підприємств під час пандемії COVID-19 серед 12 українських громад відібрала і місто Ужгород. У рамках цієї співпраці Ужгородською міською радою розпочинається впровадження проєкту „ЕU4Bussines: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”.

Під час зустрічі відбулася презентація проєкту „ЕU4Bussines: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, окреслили концепцію та важливість майбутньої співпраці, а також підписання меморандуму про співпрацю.

Проєкт «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» реалізує за дорученням ЄС та уряду Німеччини Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту - створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Остання зміна сторінки: 15-12-2021 16:50