Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець взяв участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 14 грудня 2021 року,  голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець взяв участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС .

В облдержадміністрації прийняв участь в круглому столі з керівництвом області, спільно з представниками громадських організацій, де обговорили актуальні питання соціального забезпечення ліквідаторів та відзначили краян, котрі брали безпосередню участь в усуненні наслідків аварії .

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Радіон Кіштулинець поклав квіти до пам’ятника закарпатцям-ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи на площі Дружби Народів та вшанував хвилиною мовчання пам'ять тих, хто першим прийняв на себе удар страшної техногенної катастрофи, та усіх ліквідаторів, які, рятуючи не тільки українців, а й населення інших країн світу від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров'ям і життям.

А також, здійснив поїздку в Холмківську територіальну громаду де  вручив подяки за мужність і самовідданість, проявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської кастрофи та з нагоди Дня вшанування учасникаів ліквідації наслідків аварії на Чорнобильскій АЕС  Івану  Шендригоренко, Віктору Феєру та Василю Секерешу.

В цей день з скорботою вшановується пам’ять доблесних та відчайдушних професіоналів, які в день катастрофи рятували людське життя ціною власного.

Наш обов’язок – пам’ятати та нести цю вдячність проміж років для наступних поколінь.

Остання зміна сторінки: 14-12-2021 16:57