Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець привітав працівників Ужгородського відділу державної виконавчої служби в Ужгородському районі

З нагоди Дня працівника державної виконавчої служби голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець привітав працівників Ужгородського відділу державної виконавчої служби в Ужгородському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ).

„Кожний з вас виконує надважливу державну і соціальну функцію - захищає конституційні права та свободи громадян. Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі. Цього дня, від імені Ужгородської райдержадміністрації вітаю вас зі святом та бажаю міцного здоров’я, наснаги і нових звершень у вашій діяльності ”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Також, очільник районної державної адміністрації нагородив грамотами  кращих працівників Ужгородського відділу державної виконавчої служби в Ужгородському районі: Старунчак Марію Артурівну, Белякова Максима Ігоровича та Котубея Сергія Андрійовича – за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди святкування професійного свята – Дня працівника державної виконавчої служби.

Остання зміна сторінки: 17-12-2021 11:50