Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом з головою Ужгородської районної ради Юрієм Фрінцком, керуючим справами Ужгородської районної ради Андрієм Кушніруком, заступником начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Віктором Шелельом взяв участь у передачі кисневих концентраторів «АЕ-8» у кількості 57 одиниць керівникам комунальних некомерційних підприємств первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради.

«Великоберезнянський центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» отримав 17 кисневих концентраторів, «Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» - 29, «Перечинський центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» - 11. Надалі кисневі концентратори будуть розподілені на всі АЗПСМ Центрів з розрахунку на кожного сімейного лікаря.

Кисневі концентратори є важливою частиною лікування Covid-19 у складних випадках. Киснева підтримка критично важлива для хворих, у яких внаслідок хвороби розвивається киснева недостатність.

Сімейні лікарі, відповідно до медичних протоколів, визначатимуть потребу пацієнтів, у яких низький рівень сатурації, у концентраторі для лікування вдома. Пацієнти з низьким рівнем кисню, які перехворіли на коронавірусну інфекцію, потребують додаткової реабілітації, аби збалансувати рівень сатурації.

Нове обладнання допоможе лікарям скоріше лікувати хворих з середньою тяжкістю перебігу хвороби. Крім того, на відміну від стаціонарних громіздких апаратів, ці кисневі концентратори є мобільними, легкими в обслуговуванні та транспортуванні.

Остання зміна сторінки: 28-12-2021 15:41