Голова Ужгородської райдержадміністрації бере участь у форумі «Інструменти економічного розвитку регіонів».

Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА бере участь у форумі «Інструменти економічного розвитку регіонів».

Відкрили форум голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Петро Добромільський та директор Агенції регіонального розвитку Закарпатської області Михайло Лаба.

Перший день дводенного форуму передбачає обговорення основних тем, які стосуються питань впливу децентралізації на економічний розвиток регіонів, залучення інвестицій у регіони та громади, роль Агенцій регіонального розвитку у економічному розвитку регіонів та розвиток людського капіталу, як такого.

Також на панельній дискусії обговорили питання щодо індустріальних парків - як драйверів місцевого економічного розвитку, муніципальне, міжрегіональне співробітництво та роль Агенції регіонального розвитку, як провайдера позитивних змін у регіонах.

Розглянули чималий спектр питань, які стосуються законодавчої основи діяльності індустріальних парків та роботи з інвесторами, виклики з якими стикаються громади у процесі створення індустріальних парків та шляхи їх подолання, а також спікерам вдалось висвітлити актуальні теми, які торкались перспективи впровадження програм підтримки міжрегіонального співробітництва, агломерації, як точки зростання місцевої економіки та успішні приклади впровадження таких програм. Щодо висвітлення ефективності роботи самої АРР, було проведено аналіз найбільших успіхів в роботі, викликів, з якими стикались при розвитку регіонів, шлях створення Агенцій, а також їх перспектива та план роботи на майбутнє.

Остання зміна сторінки: 08-12-2021 15:50