Голова РДА зустрівся з настоятелем «Горянської Ротонди»

Голова районної державної адміністрації Вячеслав Дворський сьогодні зустрівся з настоятелем церкви «Горянська Ротонда» отцем Богданом, під час якої обговорити питання розширення території церковної громади.

З метою розбудови та створення культурно-паломницького центру церковна громада клопоче про повернення їм колишніх церковних земель, які на сьогоднішній день належать Великолазівській сільській раді.

Для правового вирішення даного питання та вивчення механізму щодо повернення релігійній організації земельної ділянки буде напрацьовано алгоритм дій та проведено зустрічі з дотичними сторонами.

Головні пріоритети діяльності влади – це  створення належних умов для захисту прав і законних інтересів релігійних організацій.

Остання зміна сторінки: 18-06-2020 15:19