Голова РДА з робочим візитом відвідав амбулаторію в с.Коритняни

12 березня голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський разом із першим заступником голови адміністрації Христиною Мацко здійснили робочий візит до амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Коритняни.

У ході візиту Вячеслав Миколайович оглянув приміщення лікарської амбулаторії, ознайомився із режимом роботи, забезпеченням лікарськими препаратами та медичним обладнанням, поспілкувався з працівниками АПСМ.

Амбулаторія  має всі умови для того, щоб якісно обслуговувати жителів села.

Наразі в амбулаторії фахівцями Чопської районної лабораторії проводяться бактеріологічні обстеження жителів сіл на менінгококову інфекцію. При необхідності, посів мазка здійснюється за місцем проживання.

З метою створення комфортних та доступних умов для місцевих жителів, за дорученням голови райдержадміністрації, в амбулаторії будуть проводитись планові обстеження кваліфікованим лікарем Ужгородської районної лікарні на виявлення менінгокової інфекції та безкоштовна вакцинація.

Остання зміна сторінки: 12-03-2020 18:49