ГОЛОВА РДА ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

З метою оперативного реагування на найважливіші проблеми жителів району, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів особистий прийом громадян.

Одне із перших питань, з яким  звернулися  жителі району - це сприяння голови, як керівника району в пошуку додаткових коштів для повного розрахунку із звільненими працівниками Великоберезнянського районного територіального центру соціального обслуговування.

Для  забезпечення якісного та безперебійного транспортного сполучення з населеними пунктами до яких пасажирське сполучення здійснюється одним перевізником виключно на маршруті до населеного пункту та від нього, до голови райдержадміністрації звернувся перевізник на маршруті «Ужгород-Лумишори» з проханням відкоригувати розклад руху інших перевізників, які здійснюють перевезення у тому ж напрямку.

Всі питання з якими звернулись жителі району взято на контроль. Громадян буде проінформовано у визначені законодавством терміни.

Особистий прийом проходив із дотриманням карантинних вимог, в тому числі всі присутні були в захисних масках.

Остання зміна сторінки: 05-11-2021 16:39