Голова РДА особисто перевірив стан готовності закладу обсервації

Для проведення на території району карантинних заходів гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, рішенням протиепідемічної комісії визначено  місцем для обсервації контактних осіб на території Ужгородсього району Середнянську філію КНП «Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області», де у разі потреби буде розгорнутий ізолятор для контактних осіб, з метою їх обстеження та здійснення медичного нагляду за ними.

Саме тому, сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський особисто відвідав медичний заклад, щоб перевірити стан готовності. Ознайомився з наявністю медичного обладнання, засобами індивідуального захисту та медичними препаратами. Поспілкувався з головним лікарем та медичними працівниками, оглянув палати. На сьогодні заклад має 30 готових місць для прийому пацієнтів. Персонал продемонстрував алгоритм роботи, що відповідає визначеним вимогам та умовам, у разі поступлення пацієнтів з підозрою на зараження короновірусом.

Зазначимо, що обсервація передбачає знаходження в умовах ізоляції здорових людей для постійного медичного спостереження, щоб виключити поширення вірусу. Термін ізоляції складає 14 днів.

Остання зміна сторінки: 19-03-2020 16:57