Голова райдержадміністрації відвідав районну лікарню

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський відвідав  КНП „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області”.

Фахівці лікарні продемонстрували очільнику адміністрації цифрову рентген-діагностичну установку на 3 робочі місця OPERA 90 італійського виробництва, придбану за кошти районного бюджету.

Під час розмови з головним лікарем  районної лікарні Олегом Голубом відмітили, що на сьогоднішній день медичний заклад в достатній кількості забезпечений засобами дезінфекції та індивідуального захисту. Проте, для додаткового захисту медичних працівників, необхідне дофінансування на придбання одноразових халатів,  масок та бахіл, а також аналізатора ІФА з комплектом Тест систем.

Районна влада  працюватиме над тим, щоб створити комфортні умови для пацієнтів та працівників, а також підвищити якість надання медичних послуг населенню.

Остання зміна сторінки: 12-06-2020 18:01