Голова райдержадміністрації провів робочу зустріч з керівником станції заготівлі вторсировини «Проектна, 3»

Сьогодні, 21 грудня, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з керівником станції заготівлі вторсировини «Проектна, 3» Русланом Шварцом.

Руслан Шварц став ініціатором ідеї збору вторсировини від населення міста Ужгород. З 22 грудня буде запущена ініціатива «Екобус», що виїзджатиме в мікрорайони міста, прийматиме вторсировину від населення та буде далі відправлятись по маршруту в наступну точку збору. Сировина буде вивозитись безкоштовно, але при великих обсягах кошти будуть перераховуватись так званим постачальникам на карткові рахунки.

Керівник станції обговорив з Радіоном Кіштулинцем можливості запуску такої ініціативи не тільки по місту Ужгород, але і в населених пунктах територіальних громад Ужгородському району.

„Така ініціатива допоможе вирішити проблему виникнення стихійних сміттєзвалищ та зберегти наше довкілля, особливо у гірських населених пунктах району. Відбудеться взаємовигідний обмін: люди позбавляться непотрібних відходів, що накопичуються в господарстві та захаращують територію ще й отримають за це гроші, обмінний пункт – отримає для переробки вторинну сировину. А населені пункти стануть чистішими. Вигідно всім”, - зазначив Руслан Шварц.

Остання зміна сторінки: 21-12-2021 16:34