Голова райдержадміністрації передав сучасне медичне обладнання КНП «Великоберезнянський центр первинно медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради»

Сьогодні, 27 січня 2022 року, Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА разом з головою Ужгородської районної ради Юрієм Фрінцком відвідали амбулаторію КНП «Великоберезнянського центру первинно медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» села Кострино Костринської територіальної громади та зустрілись з головним лікарем КНП «Великоберезнянський центр первинно медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» Тарасом Цибиком.

Очільники району урочисто передали амбулаторії ноутбук та сучасне медичне обладнання, зокрема гематологічний автоматичний аналізатор для якісних досліджень крові. Придбали необхідне медичне обладнання для Великоберезнянського медичного центру завдяки співфінансуванню Національної служби здоров’я України та Великоберезнянської селищної ради.

Радіон Кіштулинець та Юрій Фрінцко першими здали кров, для дослідження її на новому сучасному обладнанні.

„Приємно, коли медичні заклади отримують нове сучасне обладнання, адже ми маємо висококласних фахівців й зрозуміло, що сучасні апарати надають медикам більші можливості для допомоги пацієнтам. Ми прагнемо створити кращі умови й для лікарів, й для тих, хто до них звертається”, - відмітив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 27-01-2022 14:48