Фінал змагань Кубоку Європи із фрістайлу та акробатики FIS FREESTYLE EUROPEAN CUP 2022

Радіон Кіштулинець голова Ужгородської районної державної адміністрації разом з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою нагородили призерів Кубоку Європи із фрістайлу та акробатики FIS FREESTYLE EUROPEAN CUP 2022. Фінал змагань відбувся 5 січня, в селі Вишка Костринської територіальної громади на території гірськолижного комплексу “Красія”.

Другий рік поспіль Кубок Європи проходить на території гірськолижного комплексу “Красія”. У поточному змагальному сезоні це – 3 і 4 етапи Кубка Європи серед 8 запланованих. Перші два етапи відбулись у відомому білоруському центрі Раубічі. Наступні два пройдуть у швейцарському Айроло у березні і заключні два етапи відбудуться в італійському Вальмаленко перед чемпіонатом світу серед юніорів.

Взяли участь у змаганнях дев’ять чоловіків (вісім українців та один атлет з Казахстану) та десять жінок ( сім українок та три представниці Казахстану).

Призові місця під час четвертого етапу Кубка Європи здобули п'ятеро українських спортсменів.

Серед хлопців перше, друге й третє місце зайняли українські спортсмени: Володимир Кушнір, Захар Максимчук, Марк Лайош.

Серед дівчат друге місце посіла спортсменка Казахстану, а перше та третє – українки Оксана Яцюк, Маржан Акжигіт, Анастасія Свирид.

„Ми пишаємося вашими перемогами та досягненнями. Не сумніваюся, що і надалі ви будете прославляти Україну на міжнародній спортивній арені. Бажаю вам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!”, - зазначив голова Ужгородської райдержадміністрації Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 07-02-2022 15:28