Дитині-сироті урочисто вручили ключі від будинку

Сьогодні, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, народний депутат України команди Президента Михайло Лаба та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Гомович  взяли участь у почесній місії – врученні ключів від будинку дитині-сироті Марії Дьордь.

Отримання власного житла для юної жительки району стало можливим  завдяки державній програмі «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа».

Вручаючи омріяні ключі від нового житла Радіон Кіштулинець побажав щасливій власниці будинку добробуту, затишку та сімейного благополуччя.

”Діти, які позбавлені батьківського піклування, повинні знати, що вони не самі і про них дбають. Маю надію, що власне житло стане хорошим стартом у доросле життя. Бажаю щастя, добробуту та міцного здоров’я”, - зазначив голова райдержадміністрації.

Процедура пошуку, оцінки, придбання та оформлення житла для даної категорії осіб зайняла чимало часу, виникало ряд проблем, але завдяки злагодженій взаємодії керівництва району, соціальних служб дитина зустрічатиме Новий рік вже у власній домівці.

Остання зміна сторінки: 24-12-2021 12:06